Oferty pracy i stażu

Lubisz pracować z ludźmi? Dobrze odnajdujesz się zarówno w grupie, jak i samodzielnej pracy w skupieniu? Praca z tekstem jest Twoją pasją? Chcesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty? Jeśli tak, to z pewnością zajdzie się dla Ciebie miejsce w Atominium.

Poszukujemy kreatywnych, pozytywnych i dobrze zorganizowanych osób, które dołączą do naszego zgranego zespołu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami.

Kogo szukamy?

  • energicznych, odpowiedzialnych i zaangażowanych osób, które potrafią słuchać i rozmawiać,
  • osób dyspozycyjnych w godz. 9-17,
  • osób mających dobrą dykcję,
  • osób dla których zasady poprawnego używania języka polskiego nie są obce,
  • konieczna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • nawiązywanie relacji biznesowych z klientami poprzez rozmowy telefoniczne i e-mail,
  • przygotowywanie ofert szytych na miarę potrzeb klientów,
  • doradztwo w zakresie doboru odpowiednich tłumaczeń,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu pozyskiwania zamówień i finalizowania sprzedaży,
  • utrzymywanie i stałe rozwijanie bazy danych klientów,
  • realizacja celów sprzedażowych.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę i samodzielne stanowisko,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy adekwatne do wyników pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atmosferę współpracy sprzyjającą rozwojowi oraz szkolenia wewnętrzne,
  • pracę w młodym i zgranym zespole w centrum Krakowa,
  • Pizza Day, Sushi Day, Fruit Day i wiele innych!

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: hr@atominium.com

Obowiązki:

  • dekretacja, księgowanie i weryfikacja dokumentów źródłowych (wyciągów bankowych, faktur kosztowych i sprzedażowych, itp.)
  • kontrola dokumentów pod względem formalno – rachunkowym
  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku
  • windykacja należności przy współpracy z prawnikiem
  • sporządzanie raportów i analiz na wniosek przełożonego
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • czynna współpraca z kancelarią podatkową
  • opracowywanie dokumentów pracowniczych i kontrola ich obiegu
  • zarządzanie dokumentacją firmy – w szczególności zaświadczeniami ZUS, US itp.

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne (rachunkowość/finanse)
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
  • praktyczna znajomość zasad księgowości, zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • minimum 2-letnie doświadczenie w księgowości
  • mile widziana znajomość podstawowych systemów księgowych oraz KPiR
  • dobra znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (codzienna praca w języku angielskim)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne
  • samodzielne stanowisko
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym zespole w samym centrum Krakowa

Pomożemy w tłumaczeniu.Zadzwoń