Szkolenie podstawowe
SDL Trados Studio

  

Interesuje Cię sposób działania programu SDL Trados Studio? Chcesz korzystać z jego funkcjonalności w swojej codziennej pracy? A może planujesz utrwalić swoją wiedzę na temat jego interfejsu?

Przygotowaliśmy dla Ciebie podstawowe szkolenie z pracy w SDL Trados Studio, w trakcie którego dowiesz się, jak rozpocząć i zrealizować
z sukcesem projekt, korzystać z paczek projektowych, a także wykorzystywać pamięci tłumaczeniowe i bazy terminologiczne. W trakcie naszego kursu znajdziesz również odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i wątpliwości.

Narzędzia CAT są niezbędnym elementem pracy każdego tłumacza. Pozwolą Ci utworzyć własną bazę danych z tłumaczeniami, zachować spójność terminologiczną i stylistyczną tekstu, a także usprawnić proces wykonywania zlecenia.

Program SDL Trados Studio jest globalnym liderem wśród tego typu rozwiązań. Oferuje szereg przydatnych funkcji, zarówno dla indywidualnych użytkowników, jak i przedsiębiorstw oraz agencji translatorskich. Wykorzystuje szereg silników tłumaczeniowych wspierających przekład maszynowy. Jest wzbogacony o liczne komponenty i dodatki, takie jak aplikacja SDL Multiterm do zarządzania bazą terminologii, a także dostęp do Language Cloud usprawniającej zarządzanie terminami.

Nasze szkolenie pozwoli Ci zdobyć wiedzę potrzebną do biegłej pracy w SDL Trados Studio. Poprowadzimy Cię przez wszystkie etapy jego obsługi i w krótkim czasie będziesz w stanie rozpocząć samodzielną przygodę z programem.