Pakiet szkoleń:
Wstęp do pracy w narzędziach CAT
+
SDL Trados Studio

  

Dopiero zaczynasz swoją karierę jako tłumacz i chcesz rozwinąć swoje kompetencje? Pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej o narzędziach CAT
i rozpocząć pracę w SDL Trados Studio?

Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet szkoleń dotyczący pracy w narzędziach CAT, w trakcie którego dowiesz się, jakie czynności podjąć przed rozpoczęciem tłumaczenia i jak zrealizować projekt, korzystając z pamięci tłumaczeniowych i baz terminologicznych. Drugą część pakietu stanowi szkolenie z pracy w programie SDL Trados Studio, które pozwoli Ci korzystać z jego funkcjonalności, a także różnorodnych zasobów.

Narzędzia CAT są niezbędnym elementem pracy każdego tłumacza. Pozwolą Ci zachować spójność terminologiczną i stylistyczną tekstu, a także usprawnić proces wykonywania zlecenia. Program SDL Trados Studio jest globalnym liderem wśród tego typu rozwiązań. Oferuje szereg przydatnych funkcji, zarówno dla indywidualnych użytkowników, jak i przedsiębiorstw oraz agencji translatorskich. Wykorzystuje szereg silników tłumaczeniowych wspomagających przekład maszynowy. Jest wzbogacony o liczne komponenty i dodatki, takie jak aplikacja SDL Multiterm do zarządzania bazą terminologii, a także dostęp do Language Cloud usprawniającej zarządzanie terminami.

Pakiet tych dwóch szkoleń pozwoli Ci usystematyzować zdobytą dotychczas wiedzę, a przede wszystkim umożliwi wykonywanie tłumaczeń szybciej i precyzyjniej.